KAHRAMANMARAŞ ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
Uygulamalı Ölçme Değerlendirme ve Soru Yazma Teknikleri Kursu 2
Ortaokul düzeyinde Türkçe, Matematik, lise düzeyinde ise Türk Dili Edebiyatı ve Matematik branşlarından Dulkadiroglu ve Onikişubat ilçelerimizde görev yapan öğretmenlerimize Uygulamalı Ölçme Değerlendirme ve Soru Yazma Teknikleri kursu verilecektir. Söz konusu eğitimlerin 11-15 Kasım tarihleri arasında (08.00-13.00 saatleri arası) yapılması planlanmaktadır . Eğitime katılmak isteyen öğretmenlerimiz aşağıdaki link üzerinden başvuru yapabilirler. http://kmarasarge.meb.gov.tr/egitim/PersonelBasvuru.aspx![Uygulamalı Ölçme Değerlendirme ve Soru Yazma Teknikleri Kursu 2](/meb_iys_dosyalar/2019_10/15201019_KURSS.jpg)