KAHRAMANMARAŞ ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
İl Müdürümüzden Ölçme Değerlendirme Merkezimize Ziyaret
![İl Müdürümüzden Ölçme Değerlendirme Merkezimize Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2020_09/25133335_1.jpg)
Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Cemal YILMAZ ölçme değerlendirme merkezimizi ziyaret ederek yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ölçme Değerlendirme Merkezinin hazırladığı 2019-2020 Kahramanmaraş İli Akademik Başarı durumu toplantıda tartışıldı. İl Müdürümüz 2020-2021 Eğitim- Öğretim yılı içerisinde akademik başarıyı artırmak için alınacak önlemler hakkında görüşlerini belirtti.