KAHRAMANMARAŞ ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
İl Geneli Ortak Yazılı Sınavlar
321 ortaokul ve 170 lise olmak üzere toplam 491 okulumuzda 5.ve 9. sınıflar düzeyinde 45.854 öğrencimizin katılımıyla Türkçe, Matematik, Türk Dili Edebiyatı ve Lise Matematik derslerinden ortak sınavlar sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Öğrenci, öğretmen ve idarecilerimiz mazeret sınavlarının ardından sınav sonuçlarına Kahramanmaraş Ölçme Değerlendirme Modülü üzerinden ulaşabilirler.![İl Geneli Ortak Yazılı Sınavlar](/meb_iys_dosyalar/2019_12/26172313_Screenshot_20191226_165634.jpg)